Aktualności

Witamy na stronie MałyWielkiŚwiat.pl ! Zapoznaj się z naszą ofertą :)

Facebook

Rekrutacja

Zapisy do Punktu Przedszkolnego Mały Wielki Świat trwają przez cały rok kalendarzowy, jednakże Dzieci przyjmowane są w kolejności zgłoszeń.

Aby zapisać Dziecko do naszego Przedszkola pobierz i wypełnij Formularz Rejestracyjny oraz Umowę, a także przeczytaj Statut Przedszkola.

Następny krok to spotkanie z właścicielami i wychowawcami.

Podczas spotkania oprowadzimy Cię oraz Twoje Dziecko po placówce, pokażemy jak pracujemy. Odpowiemy również na wszystkie nurtujące pytania.

Krok trzeci to ADAPTACJA: Dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem przez kilka godzin/dni spędzają czas w Przedszkolu. W tym czasie odbywają się różnego rodzaju zajęcia, np. plastyczne, muzyczne, taneczne, gry integracyjne, specjalnie skonstruowane zabawy itp. W ten sposób Dziecko poznaje przedszkole, nauczycieli, swoich kolegów i koleżanki. W momencie rozpoczęcia pełnowymiarowej edukacji przedszkolnej nie są to osoby i miejsca dla niego obce.

Nasze Przedszkole przeprowadza cały rok zajęcia adaptacyjne dla Dzieci, które chcą rozpocząć u nas edukację. Zapraszamy maluchy w wieku od ok. 2 lat.

Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Numery telefonów i adresy znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.